Postrzelaliśmy sobie z piłkarzami Pogoni Oleśnica

11 sierpnia 2016

Co łączy mafię, fotografię i piłkę nożną? Strzelanie! Mafiozi strzelają do wrogów, fotografowie „strzelają” zdjęcia, a piłkarze gole.

Zanim pochłonęła nas fotografia ślubna, naszą największą pasją była fotografia sportowa podczas wydarzeń mających miejsce w Oleśnicy i okolicy. Na co dzień jesteśmy też wiernymi piłkarskimi kibicami, a jeden z nas był nawet w przeszłości piłkarzem młodzieżowych grup Pogoni Oleśnica.

Nie powinno więc dziwić, że tuż przed startem nowego sezonu IV ligi obecnie zawodnicy MKS Pogoń Oleśnica stanęli przed obiektywem FotoMafia.pl – Michalak & Kijakowski Fotografia. We wtorek strzelaliśmy my, a w sobotę liczymy na naszych piłkarzy!

Kadra MKS Pogoń Oleśnica na sezon 2016/2017:

Kadra MKS Pogoń Oleśnica - sezon 2016/2017

Pierwszy drużyna MKS Pogoń Oleśnica 2016/2017 (fot. FotoMafia.pl – Michalak & Kijakowski Fotografia, Oleśnica 2016)

Poza pierwszą drużyną Pogoni Oleśnica w sesji zdjęciowej wzięli udział również chłopcy z grup juniora starszego i juniora młodszego. Dla klubu z Oleśnicy obok zdjęć grupowych wykonaliśmy również zdjęcia portretowe każdego z piłkarzy.

Dziękujemy prezesowi klubu z Oleśnicy Michałowi Krejowi i trenerowi Marcinowi Jurasikowi za zaufanie okazane FotoMafii. Mamy nadzieję, że to dopiero początek owocnej współpracy. Do boju MKS!

Kadra juniorów MKS Pogoń Oleśnica 2016/2017 (fot. FotoMafia.pl - Michalak & Kijakowski Fotografia)

Kadra juniorów MKS Pogoń Oleśnica 2016/2017 (fot. FotoMafia.pl – Michalak & Kijakowski Fotografia, Oleśnica 2016)

pogon_olesnica_juniorzy_fotomafia

Zawodnicy juniorskich grup MKS Pogoń Oleśnica 2016/2017 (fot. FotoMafia.pl – Michalak & Kijakowski Fotografia, Oleśnica 2016)

Powiedz o nas na mieście!

Call Now Button