O firmie

„Zdjęcia na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. Fotografia reportażowa, reklamowa, portretowa (i nie tylko). Brawurowa obsługa aparatów Nikon”

Tak parafrazując klasyka można opisać nasz duet. Na co dzień trudnimy się fotoreporterką, więc fotograficzne „strzelaniny” to dla nas chleb powszedni. Bez aparatu można nas spotkać tak samo często jak gangstera bez gnata. Nigdy nie żałujemy amunicji, a dłoń zawsze spoczywa na spuście w gotowości, aby ustrzelić wyjątkowe ujęcie. Pierwszy milion, póki co ten na liczniku migawki, niebawem przed nami. I to bezcenne doświadczenie postanowiliśmy zaoferować naszym klientom. FotoMafia.pl – jesteśmy do Waszych usług.

Ojcowie chrzestni

Bartek MichaLak

Młodszy z dwóch capo di tutti capi w strukturze FotoMafii i pomysłodawca projektu. Od kiedy pamięta marzył, aby być przemytnikiem. Postanowił przemycać emocje, najpierw za pośrednictwem słowa, a później fotografii, dostrzegając, że jeden obraz może wyrazić o wiele więcej niż tysiąc słów.

Grzegorz Kijakowski

Starszy z bossów, który przez kilkanaście lat działalności w półświatku wraz ze swą consigliere Katarzyną stworzył sieć bezcennych dla projektu kontaktów w branży mediów, marketingu i public relations. Zaopatruje FotoMafię w najwyższej jakości arsenał sprzętu fotograficznego sygnowanego logiem Nikona.

Call Now Button