ArsenaL

W perfekcyjnym wykonaniu fotomafijnych zleceń pomaga nam szeroki arsenał profesjonalnego sprzętu. Choć wierzymy i działamy w myśl zasady, że tak jak dobrego snajpera, tak dobrego fotografa wyróżnia refleks i celne oko, to nigdy na strzelaninę nie przychodzimy z nożami.

To dzięki poniżej zaprezentowanemu arsenałowi broni nawet w arcytrudnych warunkach możemy działać szybko i pewnie niczym strzelec wyborowy, jednocześnie w razie potrzeby czynić to bezszelestnie, nie rzucając się w oczy.

Od lat pracujemy tylko na pełnoklatkowych lustrzankach najwyżej klasy sygnowanych logiem przez firmę Nikon. Wszystko po to, aby w połączeniu z nabytym doświadczeniem i umiejętnościami oddać w Państwa ręce fotograficzny produkt na najwyższym poziomie.

APARATY:

NikonD750-body

2 x Nikon D750

OBIEKTYWY:

Sigma 85 mm F/1.4 DG HSM ART
Nikkor-17-35-F28

Nikkor 17-35mm f/2.8D IF-EDNikkor-24-70-F28

2 x Nikkor 24-70mm f/2.8E ED VR FXNikkor-70-200-VR-II

Nikkor 70-200 mm f/2,8G ED VR II

Tamron 70-200 mm f/2,8G Di VC USD

Ojcowie chrzestni

Bartek MichaLak

Młodszy z dwóch capo di tutti capi w strukturze FotoMafii i pomysłodawca projektu. Od kiedy pamięta marzył, aby być przemytnikiem. Postanowił przemycać emocje, najpierw za pośrednictwem słowa, a później fotografii, dostrzegając, że jeden obraz może wyrazić o wiele więcej niż tysiąc słów.

Grzegorz Kijakowski

Starszy z bossów, który przez kilkanaście lat działalności w półświatku wraz ze swą consigliere Katarzyną stworzył sieć bezcennych dla projektu kontaktów w branży mediów, marketingu i public relations. Zaopatruje FotoMafię w najwyższej jakości arsenał sprzętu fotograficznego sygnowanego logiem Nikona.

Call Now Button